Reference

Podívejte se na webové stránky studentů našeho školení Jak podnikat na internetu:

Stránky našich studentů mohou být ještě ve výstavbě.

Můžete průběžně sledovat, jak se jim daří. 😉

Studenti školení Jak podnikat na internetu nám napsali:

Mgr. Lenka Neubauerová

Mgr. Lenka Neubauerová

Koupila jsem si kurz Jak podnikat na internetu spojený s vytvořením webu na základě dobrých zkušeností s kurzem autohypnózy, který jsem absolvovala u paní Marušky v loňském roce. Autohypnóza mi velmi pomohla, takže jsem se při rozhodování, komu svěřit vytvoření svého webu, rozhodla nechat si ho udělat od pana Michaličky a zároveň využít možnosti zvýhodněného kurzu Jak podnikat na internetu. Tento kurz mi přinesl spoustu informací o tom, jak a kam inzerovat, naučila jsem se spravovat si sama svůj web, vkládat na něj články a sledovat statistiky, odkud návštěvníci přicházejí. Za správu webu bych jinak musela každý měsíc platit, takže je mnohem výhodnější se to všechno naučit a dělat si to sama. Vždy, když se vyskytl nějaký problém, na který jsem nenašla řešení sama, poradil mi pan Michalička obratem e-mailem.

Díky tomuto kurzu se mé podnikání velmi posunulo dopředu a investice do něj se mi vrátila už po 3 měsících.

Přeji Marušce a Jankovi jen to nejlepší a jsem ráda, že s nimi mohu spolupracovat.

Mgr. Lenka Neubauerová
www.nutricniuniverzita.cz


Sebastián Žiška

Sebastián Žiška

Dobrý deň,

asi pred pol rokom som si objednal internetové školenie Jak podnikat na internetu. Pomocou tohto školenia som veľmi jednoduchým spôsobom vytvoril najskôr svoju osobnú internetovú stránku a potom aj stránku o problemetike potravín www.i-potraviny.sk. Touto cestou by som sa chcel verejne poďakovať manželom Michaličkovcom za ich neoceniteľnú pomoc, ktorá išla častokrát nad rámec zakúpených služieb. Nelutujem ani jedno euro, ktoré som do ich produktov vložil. Myslím, že ich stránky sú výnimočným projektom v rámci Čiech a Slovenska.

Ešte raz ďakujem a nech sa vám darí.

S pozdravom

Sebastián Žiška
www.i-potraviny.sk


Jana Mňuková

Jana Mňuková

Dobrý den paní Marie,

Nedávno jsem se zúčastnila Vašeho skupinového školení „Kouč přes internet“. Líbila se mi profesionalita jednotlivých přednášek a opravdu hodně příjemně mě překvapily přednášky Vašeho manžela Jana. Je vidět, že Vás Vaše práce baví a že k ní přistupujete zodpovědně.

Pro mne osobně, je velkým přínosem doživotní členství na stránkách „Jak podnikat na internetu“ Líbí se mi, že mám stálý přístup ke všem přednáškám, které byly součástí školení, a zároveň je tu mnoho dalších zajímavých a podnětných informací.

Jana Mňuková
www.harmonie-jm.cz


Hana Mikešová

Hana Mikešová

Dobrý den Marie,

chci touto cestou říct pár informací k vašemu školení kouč přes internet, které jsem absolvovala.

Vámi realizované školení je dobré pro lidi, kteří už mají základy v osobním rozvoji a rádi by v tomto oboru podnikaly. Vaše školení pomůže lidem srovnat myšlenky, ujasnit cíle, dá jim základy k tomuto podnikání, dostatek motivace dále se vzdělávat a převzít odpovědnost za své podnikání, ale hlavně začít.

Taktéž části školení vašeho manžela Jána, který vám v rámci školení kouč přes internet vytvoří a připraví www stránky, jsou v tomto přípravném stadiu neocenitelné.

Vaše školení „kouč přes internet“ mohu skutečně doporučit všem zájemcům, kteří zvažují tuto práci a chybí jim jen odvaha.

Děkuji.

Hana Mikešová
Kouč osobního rozvoje
www.kouchana.cz


Radek Rýznar

Radek Rýznar

Absolvoval jsem s paní Marií koučink „Jak podnikat na internetu“. Během tohoto koučinku jsem se dozvěděl mnoho zajímavých informací, které vám u tohoto podnikání usnadní práci. Také bych se chtěl zmínit o poskytnutí celé řadě návodů, pomocí kterých je možné samotný web vytvořit a následně jej zviditelnit pro různé vyhledávače. Jak správně napsat článek, nastavit mu klíčová slova a štítky. Jak zvýšit návštěvnost pomocí Facebooku a dalších sociálních sítí.

Paní Marie mi pomohla ukázat cestu, po které by moje podnikání na internetu mělo směřovat. Jak postupovat pokut máte produkt, ale nevíte jestli najde uplatnění na trhu. Jakou literaturu číst a studovat pro úspěšné podnikání.

Na závěr našeho koučinku mi řekla důležitou radu a ta zní: „obecně každé podnikání v jakékoli oblasti je závislé na tom jak umíme prodávat“, protože to rozhoduje při podnikání o úspěchu.

Paní Marie přeji Vám mnoho úspěchů a děkuji za Váš čas.

Radek Rýznar
www.radekryznar.cz


Dušana

Dušana

Rozhodla som sa zmeniť svoj život a hľadala som spôsob ako.Vedela som, že budem potrebovať skúseného kouča,ktorý ma usmerní a pomôže naštartovať nielen v profesijnej, ale i osobnej oblasti.

A zrejme v tú najvhodnejšiu dobu ste mi prišli do života vy a vaše zaujímavé a poučné webináre. Po ich vypočutí sa môj život začal dostávať do tých správnych koľají. Upresnila som si svoje priority a zakúpenie školenia“JAK PODNIKAT NA INTERNETU„, na seba nenechalo dlho čakať.

Priznám sa,že som školenie dostala ako darček od svojho skvelého partnera a myslím si, že je to jeden z najvzácnejších darov v mojom živote.

Dnes som absolvovala posledný z desiatich rozhovorov cez skype a už teraz mám za sebou veľký kus cesty, na ktorú som vďaka Vám, ani Marie, vykročila. Ste veľmi vzácna žena. Počas našich rozhovorov som z Vás cítila nesmiernu energiu a chuť pomáhať iným ľuďom, čo je, myslím si, v dnešnej dobe,  jedna z ojedinelých a veľmi vzácnych vlastností.

Pani Marie, ste pre mňa veľkou motiváciou do ďaľšieho života.

Moje ďakujem patrí aj vášmu manželovi,vďaka ktorému som sa naučila pracovať s webovými stránkami a musím sa priznať,ž e bez jeho videoškolení by celé moje podnikanie na internete bolo k ničomu.

Ešte raz Vám teda obom ďakujem a želám skvelé napredovanie vo vašom osobnom i profesijnom živote. Majte veľa krásnych prítomných okamihov.

S úctou a vďakou vaša žiačka

Dušana
www.abc-mysleni.cz

P.S. Koučing a školenia pani Marie vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú vystúpiť z davu a dosiahnuť svoje vysnívané méty. Verte mi, viem o čom hovorím.


Hana Pexová

Hana Pexová

Z oblasti internetového podnikání jsem již poznala spoustu triků a návodů jak na to, ale pořád mi chyběly rady ve smyslu, jak spravovat stránky, jak vytvářet autorespondery, jak mít přehled o zákaznících, jak snadno a rychle všem odpovídat, jak přes internet všechno zautomatizovat, co psát na stránky, aby vše bylo v souladu s právy, jak by měla vypadat forma emailů, jak se zvidítelňovat, jak získávat ještě větší počet zájemců a to korektní formou, jak využít sociálních sítí, jak psát články a tak dále.

Přesně toto jsem v koučinku Jak podnikat na internetu u paní Michaličkové nalezla. Hlavní koučování trvalo 2 týdny a já jsem mohla dostat odpovědi ohledně internetového podnikání na cokoliv jsem potřebovala. Stále se však na paní Michaličkovou můžu obrátit a dostane se mi pomoci. V koučinku je také zahrnut přístup na videa s návody, jak přidávat na webové stránky různá „vylepšovadla“ či návody, jak mít web prostě takový, jaký potřebujete, nebo jak vytvářet to, co chcete prodávat a to (pokud dobře vím) na pořád. Mé ponikání je teprve na začátku a stále si na něj nenalézám tolik času, kolik bych chtěla, ale vím,že díky maželům Michaličkovým a jejich návodům to můžu opravdu „rozjet“.

Hana Pexová


Líba Sommerová

Líba Sommerová

Dobrý den,

před časem jsem si zakoupila relaxační CD namluvené krásným hlasem paní Marie. Tato CD mi odstarovala nový směr mého života. Když přišla nabídka na bezplatnou internetovou přednášku netušila jsem jak mnoho to pro mne bude znamenat. Od té doby každý týden sleduji přednášky, které mi mnohé vysvětlují a mnohému učí. Nic však nenahradí koučink s paní Maruškou, která mi vždy dala skvělou radu jak pokračovat na zvolené cestě. Její pomoc vždy přišla v pravou chvíli a na správné místo. Proto jsem si zakoupila produkt Jak podnikat na internetu. Pomocí je pro mne i její manžel Jan, který mi stále předává své znalosti s prací na internetu, o kterých jsem neměla ani tušení. Oba tito skvělí lidé mi stále pomahají při práci s internetem, dovedli mne k sebevědomí, pracovitosti a úspěchu. Velmi děkuji za vše co pro mne udělali a ráda bych doporučila všem, kteří váhají zakoupit si koučink. Tato investice se bohatě vrátí. Děkuji Maruško a Janku za vše

Libuše Sommerová
www.libasommerova.com


Dana Tesařová

Dana Tesařová

Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s prací p. Marie, obzvláště pak s jejím koučinkem spojeným s internetovým podnikáním.

Již několik let jsem přemýšlela, jak si vybudovat vedlejší příjem a zajistit si tak finance na blížící se důchod. Zkoušela jsem všechno, co jsem našla. MLM, letadla, pojišťování. Pak jsem měla štěstí a narazila jsem na stránky p. Marie.

Okamžitě jsem věděla, že tohle je to pravé ořechové a zakoupila jsem si od p. Marie týdenní koučink. Nemýlila jsem se, p. Marie je opravdu výborná.

Místo slibů vzdušných zámků se mnou rozebrala, kde jsou moje silné stránky. Po několika prvních minutách koučingu dokázala svou skvělou intuicí odhadnout, kde je můj talent a kam bych se mohla soustředit. Za týden společné práce jsme nachystaly internetové podnikání tak, aby systém přinášel zisky bez mojí fyzické účasti. Úžasné.. nezbývá mi, než mnohokrát poděkovat a popřát hodně spokojených klientů.

Dana Tesařová, učitelka MŠ
www.danates.cz

0 komentářů u Reference

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..