Členství

Tento web je určen pro zákazníky se zaplaceným školením Jak podnikat na internetu.

Základní video-návody o Affiliate marketingu jsou přístupné po registraci ZDARMA zde.

Na internetu podnikáme několik let a za tu dobu jsme vyzkoušeli mnoho podnikatelských nápadů, postupů, investovali jsme nemalé peníze na zjištění, jak to dělat správně.

Na tomto webu najdete naše zkušenosti s tím, co funguje, ale také informace o tom, proč něco nefungovalo, abyste zrychlili nastartovaní vašeho internetového podnikání a vyhnuli se začátečnickým problémům, které jsme si odskákali již za vás. Teď můžete jít přímo na věc.

Naše zkušenosti jsme pro Vás rozdělili do vícero oblastí. Pokud hledáte pomoc jenom v některé oblasti, můžete si objednat přístup jenom do dané sekce.

Doporučujeme ale využít balíček „kompletní školení“, kde máte k dispozici bonusové přednášky, SKYPE konzultace a vytvoření základním web stránek pro rychlý rozjezd.

Jak podnikat na internetu (kompletní školení)
Jak podnikat na internetu (kompletní školení)
Kompletní neomezený přístup na školící web.
Prodej online kurzu byl ukončen.
Původní cena: 8940 Kč
Vaše sleva: 11 %
Cena: 7990 Kč (vč. DPH) / €264.13 + DPH

Reference od našich klientů, kteří absolvovali toto školení:


Dana Tesařová

Dana Tesařová

Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s prací p. Marie, obzvláště pak s jejím koučinkem spojeným s internetovým podnikáním.
Již několik let jsem přemýšlela, jak si vybudovat vedlejší příjem a zajistit si tak finance na blížící se důchod. Zkoušela jsem všechno, co jsem našla. MLM, letadla, pojišťování. Pak jsem měla štěstí a narazila jsem na stránky p. Marie.
Okamžitě jsem věděla, že tohle je to pravé ořechové a zakoupila jsem si od p. Marie týdenní koučink. Nemýlila jsem se, p. Marie je opravdu výborná.
Místo slibů vzdušných zámků se mnou rozebrala, kde jsou moje silné stránky. Po několika prvních minutách koučingu dokázala svou skvělou intuicí odhadnout, kde je můj talent a kam bych se mohla soustředit. Za týden společné práce jsme nachystaly internetové podnikání tak, aby systém přinášel zisky bez mojí fyzické účasti. Úžasné.. nezbývá mi, než mnohokrát poděkovat a popřát hodně spokojených klientů.

Dana Tesařová, učitelka MŠ
www.danates.cz


Další reference od našich studentů najdete na stránce Reference ZDE.

Komentáře nejsou povoleny.