Členství

Tento web je určen pro zákazníky se zaplaceným školením Jak podnikat na internetu.

Základní video-návody o Affiliate marketingu jsou přístupné po registraci ZDARMA zde.

Na internetu podnikáme několik let a za tu dobu jsme vyzkoušeli mnoho podnikatelských nápadů, postupů, investovali jsme nemalé peníze na zjištění, jak to dělat správně.

Na tomto webu najdete naše zkušenosti s tím, co funguje, ale také informace o tom, proč něco nefungovalo, abyste zrychlili nastartovaní vašeho internetového podnikání a vyhnuli se začátečnickým problémům, které jsme si odskákali již za vás. Teď můžete jít přímo na věc.

Naše zkušenosti jsme pro Vás rozdělili do vícero oblastí. Pokud hledáte pomoc jenom v některé oblasti, můžete si objednat přístup jenom do dané sekce.

Doporučujeme ale využít balíček „kompletní školení“, kde máte k dispozici bonusové přednášky, SKYPE konzultace a vytvoření základním web stránek pro rychlý rozjezd.

Jak podnikat na internetu (kompletní školení)
Jak podnikat na internetu (kompletní školení)
Kompletní neomezený přístup na školící web.
Prodej online kurzu byl ukončen.
Původní cena: 8940 Kč
Vaše sleva: 11 %
Cena: 7990 Kč (vč. DPH) / €264.13 + DPH

Reference od našich klientů, kteří absolvovali toto školení:


Koupila jsem si kurz Jak podnikat na internetu spojený s vytvořením webu na základě dobrých zkušeností s kurzem autohypnózy, který jsem absolvovala u paní Marušky v loňském roce. Autohypnóza mi velmi pomohla, takže jsem se při rozhodování, komu svěřit vytvoření svého webu, rozhodla nechat si ho udělat od pana Michaličky a zároveň využít možnosti zvýhodněného kurzu Jak podnikat na internetu. Tento kurz mi přinesl spoustu informací o tom, jak a kam inzerovat, naučila jsem se spravovat si sama svůj web, vkládat na něj články a sledovat statistiky, odkud návštěvníci přicházejí. Za správu webu bych jinak musela každý měsíc platit, takže je mnohem výhodnější se to všechno naučit a dělat si to sama. Vždy, když se vyskytl nějaký problém, na který jsem nenašla řešení sama, poradil mi pan Michalička obratem e-mailem.

Díky tomuto kurzu se mé podnikání velmi posunulo dopředu a investice do něj se mi vrátila už po 3 měsících.

Přeji Marušce a Jankovi jen to nejlepší a jsem ráda, že s nimi mohu spolupracovat.

Mgr. Lenka Neubauerová
www.nutricniuniverzita.cz


Další reference od našich studentů najdete na stránce Reference ZDE.

Komentáře nejsou povoleny.