Členství

Tento web je určen pro zákazníky se zaplaceným školením Jak podnikat na internetu.

Základní video-návody o Affiliate marketingu jsou přístupné po registraci ZDARMA zde.

Na internetu podnikáme několik let a za tu dobu jsme vyzkoušeli mnoho podnikatelských nápadů, postupů, investovali jsme nemalé peníze na zjištění, jak to dělat správně.

Na tomto webu najdete naše zkušenosti s tím, co funguje, ale také informace o tom, proč něco nefungovalo, abyste zrychlili nastartovaní vašeho internetového podnikání a vyhnuli se začátečnickým problémům, které jsme si odskákali již za vás. Teď můžete jít přímo na věc.

Naše zkušenosti jsme pro Vás rozdělili do vícero oblastí. Pokud hledáte pomoc jenom v některé oblasti, můžete si objednat přístup jenom do dané sekce.

Doporučujeme ale využít balíček „kompletní školení“, kde máte k dispozici bonusové přednášky, SKYPE konzultace a vytvoření základním web stránek pro rychlý rozjezd.

Jak podnikat na internetu (kompletní školení)
Jak podnikat na internetu (kompletní školení)
Kompletní neomezený přístup na školící web.
Prodej online kurzu byl ukončen.
Původní cena: 8940 Kč
Vaše sleva: 11 %
Cena: 7990 Kč (vč. DPH) / €264.13 + DPH

Reference od našich klientů, kteří absolvovali toto školení:


Dušana

Dušana

Rozhodla som sa zmeniť svoj život a hľadala som spôsob ako.Vedela som, že budem potrebovať skúseného kouča,ktorý ma usmerní a pomôže naštartovať nielen v profesijnej, ale i osobnej oblasti.

A zrejme v tú najvhodnejšiu dobu ste mi prišli do života vy a vaše zaujímavé a poučné webináre. Po ich vypočutí sa môj život začal dostávať do tých správnych koľají. Upresnila som si svoje priority a zakúpenie školenia“JAK PODNIKAT NA INTERNETU„, na seba nenechalo dlho čakať.

Priznám sa,že som školenie dostala ako darček od svojho skvelého partnera a myslím si, že je to jeden z najvzácnejších darov v mojom živote.

Dnes som absolvovala posledný z desiatich rozhovorov cez skype a už teraz mám za sebou veľký kus cesty, na ktorú som vďaka Vám, ani Marie, vykročila. Ste veľmi vzácna žena. Počas našich rozhovorov som z Vás cítila nesmiernu energiu a chuť pomáhať iným ľuďom, čo je, myslím si, v dnešnej dobe, jedna z ojedinelých a veľmi vzácnych vlastností.

Pani Marie, ste pre mňa veľkou motiváciou do ďaľšieho života.

Moje ďakujem patrí aj vášmu manželovi,vďaka ktorému som sa naučila pracovať s webovými stránkami a musím sa priznať,ž e bez jeho videoškolení by celé moje podnikanie na internete bolo k ničomu.

Ešte raz Vám teda obom ďakujem a želám skvelé napredovanie vo vašom osobnom i profesijnom živote. Majte veľa krásnych prítomných okamihov.

S úctou a vďakou vaša žiačka

Dušana
www.abc-mysleni.cz

P.S. Koučing a školenia pani Marie vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú vystúpiť z davu a dosiahnuť svoje vysnívané méty. Verte mi, viem o čom hovorím.


Další reference od našich studentů najdete na stránce Reference ZDE.

Komentáře nejsou povoleny.