Jak si založit PayPal účet na příjem internetových plateb

V tomto návodu se podíváme na to, jak si vytvoříte PayPal účet na příjem internetových plateb. PayPal je jedna z nejrozšířenějších zabezpečených platebních brán na internetu.

PayPal je jedna z nejznámějších internetových peněženek. Je to bezpečná a rychlá metoda placení přes internet. Navíc, pokud si otevřete Business účet, tak budete moci rychle a bez vstupních poplatků přijímat platby po internetu a především platby mezinárodními platebními kartami. U nás placení po internetu není až tak rozšířeno, ale ve světě je to standard.

V dalších video-návodech se podíváme na to, jak platební bránu PayPal integrovat do eshopu, který budete provozovat na svém webu, proto doporučuji Business účet.

Mezi nevýhody PayPalu u nás patří:

  • web PayPal.com zatím není v Češtině ani Slovenštině
  • na placení se dají použít jenom embosované mezinárodní platební karty, např. VISA a MasterCard (nedají se použít VISA Electron nebo Maestro)
  • pokud si z PayPalu chcete vytáhnout peníze do banky, funguje zasílání na český bankovní účet (zasílání na slovenské bankovní účty nefunguje)

Pokud chcete umožnit Vašim zákazníkům platit na internetu, PayPal je rychlá volba, žádné smlouvy ani vstupní poplatky. Platíte jenom poplatek za uskutečněné platby.

Po vytvoření účtu PayPal je vhodné si přidat Vaši poštovní adresu, platební kartu a bankovní účet. Na ověření platební karty Vám strhnou $1.95 a na ověření bankovního účtu Vám zašlou nějakou předem neznámou sumu kolem 5 Kč.

Upozornění: Nejsem zaměstnanec PayPal, nepracuji pro PayPal a ani neposkytuji služby související s vytvářením nebo spravováním PayPal účtu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

76 komentářů u Jak si založit PayPal účet na příjem internetových plateb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..