Jak si založit PayPal účet na příjem internetových plateb

V tomto návodu se podíváme na to, jak si vytvoříte PayPal účet na příjem internetových plateb. PayPal je jedna z nejrozšířenějších zabezpečených platebních brán na internetu.

PayPal je jedna z nejznámějších internetových peněženek. Je to bezpečná a rychlá metoda placení přes internet. Navíc, pokud si otevřete Business účet, tak budete moci rychle a bez vstupních poplatků přijímat platby po internetu a především platby mezinárodními platebními kartami. U nás placení po internetu není až tak rozšířeno, ale ve světě je to standard.

V dalších video-návodech se podíváme na to, jak platební bránu PayPal integrovat do eshopu, který budete provozovat na svém webu, proto doporučuji Business účet.

Mezi nevýhody PayPalu u nás patří:

 • web PayPal.com zatím není v Češtině ani Slovenštině
 • na placení se dají použít jenom embosované mezinárodní platební karty, např. VISA a MasterCard (nedají se použít VISA Electron nebo Maestro)
 • pokud si z PayPalu chcete vytáhnout peníze do banky, funguje zasílání na český bankovní účet (zasílání na slovenské bankovní účty nefunguje)

Pokud chcete umožnit Vašim zákazníkům platit na internetu, PayPal je rychlá volba, žádné smlouvy ani vstupní poplatky. Platíte jenom poplatek za uskutečněné platby.

Po vytvoření účtu PayPal je vhodné si přidat Vaši poštovní adresu, platební kartu a bankovní účet. Na ověření platební karty Vám strhnou $1.95 a na ověření bankovního účtu Vám zašlou nějakou předem neznámou sumu kolem 5 Kč.

Upozornění: Nejsem zaměstnanec PayPal, nepracuji pro PayPal a ani neposkytuji služby související s vytvářením nebo spravováním PayPal účtu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

76 komentářů u Jak si založit PayPal účet na příjem internetových plateb

 1. Radim napsal:

  Dobrý den. Chci si založit paypall učet udaje o sobě jsem si už vyplnil a nyní bych měl zadat čislo karty. Když ho zadám tam mi to odečte z učtu něco ? A poté budu mosi nakupovat na e-bayu ?

  • Ján Michalička napsal:

   Ano, odečte se vám malá částka z účtu (asi $1.95), která se ale jenom přesune na PayPal účet. Potom za tuto částku, kterou máte na PayPal účtu můžete normálně něco nakoupit přes PayPayl. Pokud kupujete něco za vyšší částku, jakou máte na PayPal, tak se chybějící částka odečte z karty, spojí se s tou, co je na PayPal účtu a zaplatí se to jako jeden celek.

 2. Radim napsal:

  A včera v televizních novinách jsme slyšel že zadávat nekde číslo učtu a i to číslo splatnosti je nebezpečne? Je tomu tak ? Nebo nemusím mít strach ? Děkuji Za odpověd.

  • Ján Michalička napsal:

   Čo na to povedať… PayPal je najväčšia platobná brána na svete, ktorú využívajú miliony ľudí. Existuje zoznam vecí, čo má človek skontrolovať predtým, ako zadá číslo svojej karty na nejakej stránke. V televíznych novinách strašia ľudí, ale mohli by im radšej povedať, ako rozlíšiť bezpečný web od podozrivého. Svoj strach môžete prekonať len lepšou informovanosťou.

 3. Stažení výdělku napsal:

  Četla jsem,že na PayPal nelze přijímat peníze,ale mohu odsud pouze platit.Jak si mám teda stáhnout výdělek,který je možno stáhnout pouze na PayPal?Účet u PayPal už mám založený,ale v nabídce je buď platba,nebo vystavení faktury.

  • Ján Michalička napsal:

   Na PayPal lze přijímat platby, ale musíte svůj PayPal účet nejprve ověřit tím, že zadáte platební kartu, ze které vás strhnout asi 2 doláre a bankovní účet, na který vám zašlou asi 5 korun, a potom na ověření musíte na svém PayPal účtě napsat, s jakým identifikátorem vám to strhli z karty a kolik přesně vám zaslali na účet.

   Nevím o jakém výdělku mluvíte… Pravděpodobně jste si někde vydělala peníze v nějaké externí firmě. Pokud tam mají možnost zaslat peníze na PayPal, tak zadáte svoji PayPal email adresu. Pokud tam možnost zaslat peníze na PayPal nemají, tak vám ověřený PayPal účet nepomůže a musíte se obrátit na danou firmu, kde jste si ty peníze vydělala.

 4. prodej zboží na e-bay - začínám napsal:

  Dobrý den, prosím o radu pro naprostého začítečníka s novým ŽL. Chtěla bych prodávat zboží na ebay.de. Paypal účet business mám založený a ověřený, také na e-bay mám podnikatelský účet založený. Mám propojeno E-bay s Paypal. Rozumím i příchozím platbám, ale nikde jsem se nedočetla, jak funguje úhrada poplatků na E-bay třeba za vystavení zboží, zda musím mít na Paypal alokovanou nějakou částku předem nebo si ji strhnou až z příjmu, ihned nebo třeba za měsíc celkem, zda si poplatek E-bay strhne sama nebo zda Paypal komunikuje s mou bankou automaticky…. A protože má banka Ge Money nemá smlouvu s Paypal, jak mám zaplatit. Příkazem z banky na účet Paypal, kde bych měla mít „předplacené volné prostředky v EUR a E-bay si je strhne automaticky? Požádala bych Vás o nějaké vysvětlení toku plateb/poplatků z druhého směru…. ode mě jako správce účtu. Popřípadě budu vděčná i za nějaký komplexní odkaz na návod – podnikání na E-bay vcelku,na forech jsou sice dotazy, ale nenašla jsem ucelený proces…. a AJ moc neovládám…spíš NJ. Moc děkuji, Monika

  • Ján Michalička napsal:

   Lituji, ale o prodávání na e-bay nic nevím.

   Obecně, pokud chcete něco zaplatit přes PayPal a nemáte na PayPal prostředky, tak se vám strhnou přes přiřazenou platební kartu z bankovního účtu vedeného k té kartě. Druhou možností je zaslat peníze bankovním převodem na PayPal, abyste tam měla kredit. PayPal má účet v UniCredit bank. Tuto možnost jsem ale nikdy nezkoušel.

 5. Příjem peněz z PayPalu.. napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat ohledně přijímání peněz přes PayPal. Svůj účet už mám zavedený, provedla jsem i verifikaci, má mi tam přijít větší obnos peněz (zhruba 80,000kč), je účet nějak limitovaný pro příjem peněz ze zahraničí, nebo je jedno kolik mi tam příjde peněz?

  • Ján Michalička napsal:

   PayPal se samozřejmě chrání proti praní peněz. Dorazit může libovolná suma, ale pokud vám dorazí více jak 1000 EUR (25 000 Kč), bude od Vás PayPal chtít ověřit totožnost. Budete jim muset zaslat kopii občanky, nebo pasu, výpis z bankovního účtu, fakturu za telefon apod. Potom musíte čekat na schválení, co trvá několik týdnů a až po schválení budete mít možnost si peníze z PayPal vytáhnout na svůj bankovní účet.

   • Příjem peněz z PayPalu napsal:

    Dobrý den,reaguji na Vaši odpověď, kde zmiňujete několik týdnů pro schválení totožnosti. Je v této době nějaké riziko, že o peníze mohu přijít? Může si je zpět vyžádat odesílatel? Ozval se mi na inzerát zájemce o koupi motocyklu a navrhuje tento způsob platby, zatím nemám založený PayPal účet. Jak dlouho trvá registrace pro příjem částky cca 150 tis.Kč. Děkuji za odpověď.

    • Ján Michalička napsal:

     Na tento dotaz neumím odpovědět. Osobně bych to raději řešil bankovním převodem, protože na PayPal jsou dost velké poplatky za převod peněz. Přes banku to budete mít levnější.

 6. Zabudnuté heslo napsal:

  Dobry den, dostal som sa do situacie, s ktorou si neviem rady.
  Vymazal som mail s heslom k Paypalu, ktory som nemal nikde zalohovany. Pri pokuse o obnovu hesla odo mna pozaduju Overenie doplnujucich udajov (Verify additional information) prostrednictvom dvoch otazok. Odpovede si nepamatam a zapisane ich nemam.

  Co by ste poradili v tejto situacii?

  Pre uplnost dodavam, ze pri obnove hesla existuje este jedna moznost – obnova hesla cez telefon. Tato funkcia (asi pre chybajucu podporu) nie je vyuzitelna a uzivatel skonci pri hlaske: The email address you´ve entered is already listed on your account. If you have access to this email address, you can recover your password immediately.

 7. Přidání Paypalu do zavedeného e-shopu napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych ve svém e-shopu přijímala platby přes Paypal od zahraničních zákazníků. Přitom bych je ráda automaticky přesměřovávala na Paypal pro uskutečnění platby a potom zpět na můj e-shop. Dá se zvládnout instalace svépomocí nebo je potřeba se obrátit na programátora? Doposud jsem zasílala e-mailem Paypal money request, zákazníci však očekávají automatické přesměřování a okamžitou platbu tak, jak jsou zvyklí v zahraničních e-shopech. Děkuji za radu.

  • Ján Michalička napsal:

   Pokud to nepodporuje přímo váš eshop, potřebujete si na stránku přidat tzv. „PayPal button„. Při některých typech se dá nastavit, na jakou stránku se mají vrátit po zaplacení. Ale nejlepší řešení je, pokud to přímo podporuje Váš eshop.

 8. Plátce vs. neplátce DPH při příjmu úhrady na účet Paypal napsal:

  Dobrý den, účet na Paypal jsem do této chvíle využíval především jako plátce. Pokud bych se rozhodl jej využívat i jako příjemce na ŽL, plynou z toho pro mě nějaké daňové povinnosti? Někde jsem slyšel o nutnosti registrace plátce DPH. V tuto chvíli nejsem pláce DPH a nerad bych na tom něco měnil . Díky, hezký den.

  • Ján Michalička napsal:

   Zda se musíte stát plátcem DPH nebo ne záleží od podnikatelské činnosti kterou děláte a pro koho ji děláte. Doporučuji to konzultovat s účetním a daňovým poradcem.

   • Plátce DPH napsal:

    Pokud Vám přijde platba od firmy ze zahraničí, máte smůlu, jste plátce DPH. Pokud budou chodit jen z ČR, záleží zda nepřekročíte povinný obrat (1 mil za rok či za poslední 3 období = 9 měsíců).

 9. Druh účtu napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych si založit účet na Paypalu, ale jen pro přijetí internetových plateb, které následně odešlu na můj účet v ČR. Který typ účtu mám zvolit? Děkuji Mičková

  • Ján Michalička napsal:

   Pokud chcete přijímat platby, doporučuji Premier nebo Business.

   • zrušení účtu paypal napsal:

    Dobrý den, chtěla bych se poradit, jak zrušit účet Bussines na stránkách paypal. Mohu to udělat bez poplatků? kdy si mám převést konečný zůstatek na účtu paypal – před zrušením nebo až po zrušení?
    Děkuji IS

 10. Platba přes Pay pal napsal:

  Dobrý den,

  prosím o informaci zda je nezbytně nutné mít svůj pay pal účet propojen s kartou, bohežel mám pouze Maestro, která není akceptována, ale na účtu pay pal mám finanční obnos. Lze i takhle provést platbu pomocí pay pal účtu?

  • Ján Michalička napsal:

   To nevím, já jsem si účet ihned propojil s kartou. Pokud toto propojení budete potřebovat, PayPal Vám řekne, že to máte udělat. Potom stačí zajít do banky a požádejte o kartu VISA nebo MasterCard s odblokovanými platbami na internetu. Dnes tyto karty vydává každá banka a někdy i na počkání (nebo do 7 dnů).

 11. Příjem a zasílání plateb na a z paypal. napsal:

  Dobrý den.Rád bych si založil účet paypal na příjem a odesílání plateb,tedy pouze převody na jiné účty, po internetu.Doporučte mi, prosím,typ účtu a jak jej zřídit.Děkuji.Mat.

  • Ján Michalička napsal:

   Nejsem expert na PayPal. Založte si základní účet a kdykoliv ho můžete změnit na vyšší.

 12. Převod peněz z klikaček napsal:

  Dobrý den, prosím vás tímto o radu. Z klikaček ,čtení reklam, jsem si vyklikal určitý obnos. Podle návodu jsem si zřídil účet u Paypal a přišla mi odpověď že účet byl vytvořen. Nyní, ale řeším problém jak peníze dostat na účet Paypalu a následné na účet u banky. Pokud můžete prosím poraďte. Děkuji Pávek B.

  • Ján Michalička napsal:

   Musíte si do PayPal účtu přidat svůj bankovní účet. Zašlou vám pár korun na ověření. Po ověření bankovního účtu bude na PayPal k dispozici funkce „withdraw“, kterou si peníze můžete zaslat na ověřený bankovní účet.

   • Převod peněz napsal:

    Dobrý den,

    mám na paypalu také určitý obnos a ráda bych si jej nechala zaslat na účet. Číslo účtu jsem na paypal přidala, ale mám u něho napsáno „checking account“, znamená to, že mám ještě vyčkat nebo je opravdu nutné přidat i kreditní kartu pro ověření účtu? Je možné poslat peníze i bez přidání karty?

    Děkuji za odpověď

    • Ján Michalička napsal:

     Na mém účtu se ta stránka jmenuje „Bank Account“ i název sloupce je „Bank Account“. Tak si peníze pošlete a PayPal Vám řekne, zda něco potřebuje, nebo ne. Nepracuji pro PayPal, takže pokud něčemu nerozumíte, nejlepší bude obrátit se přímo na jejich podporu.

 13. platba kartou přes Paypal napsal:

  Dobrý den

  Založil jsem si účet u Paypal …account type :premier, status : verified, account limits : wiew limits

  Ale kdy chci provést nakup na internetu tak mi to píše : You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card.

  Přitom k účtu mám přidělenu kartu, která je přímo určena pro obchodování na internetu,je i potvrzena na Paypalu a v mé bance mám samozřejmě povolen nákup na internetu s dostatečným limiten. (virtuální e-karta VISA).

  Volal jsem i na podporu k mé e-kratě a tam mi bylo řečeno že Paypal bere mou platbu jako opakovanou platbu …no ale nevím jak s touto informací naložit 🙁

  Můžete mi prosím poradit co stím.

  děkuji

  • Ján Michalička napsal:

   Nemám s tímto zkušenosti. Obraťte se nejlépe přímo na PayPal. Já používám plastové embosované karty VISA / MasterCard a s nimi to funguje.

 14. Kde zadat účet napsal:

  Dobrý den, jsem úplný začátečník, prosím proto o radu: Založila jsem si na paypalu účet Premier a potřebuji ho propojit s účtem v mé bance – jedná se o nákupy a občasný prodej na ebay. Prosím o radu jak začít? Kde mám udělat ten první krok, aby mohl být účet ověřený a mohla jsem to propojit?

  Moc děkuji za pomoc

  • Ján Michalička napsal:

   V menu „Profile“ si přidejte účet přes „Add or Edit Bank Account“. Potřebujete znát IBAN svého účtu.

 15. paypal napsal:

  Co mám dělat, když zboží zaplacené přes paypal nepřijde, je paypal zárukou , že o peníze nepřijdu?

  • Ján Michalička napsal:

   PayPal je něco jako banka, zajišťuje jenom platby. Neposkytuje záruku za objednané zboží/služby.

 16. Honza napsal:

  Dobrý den, přes ebay se mi podařilo prodat položku asi za 1,300 …ale nevím si rady…..co mám dělat dál, mohl bych vám na email poslat pár fotek za paypalu…….nevím jak to popsat, nechci z krátka udělat chybu, které bych nakonec litoval

  • Ján Michalička napsal:

   Lituji, ale s obchodováním na ebay nemám žádné zkušenosti. Bude lepší, pokud se obrátíte na někoho, kdo s tím zkušenosti má.

 17. Poslání peněz s Paypalu na CZ účet. napsal:

  Dobrý den, mám dotaz, s USA mi chodí peníze na anglický Paypal -v dolarech-(založil jsem ho, když jsem pracoval v UK, takže je anglický, ne český) ale netuším, jak z Anglického Paypalu poslat peníze na Český ůčet u Fio banky. Nikde tam není možnost poslat peníze na účet v zahraničí (ČR). Také mám účet u anglické Lloyds banky, ale když zadám čísla z karty tak mi píše, že s účtem se nelze propojimt, že mám zkusit jiný. Netušíte jak převést peníze y Anglického Paypalu do ČR jakýmkoliv způsobem???

  • Ján Michalička napsal:

   Nepracuji pro PayPal a neznám všechny nuance, jak PayPal funguje.

   Zdá se, že PayPal podle adresy limituje možnosti výběru na danou zemi (+ USA). Proto asi nejlepší řešení je založit si nový PayPal účet s českou adresou, přidat si do něho český účet (např. ten od Fio Banky), potom si peníze z anglického PayPal účtu přesunout na český PayPal účet a udělat výběr do české banky.

 18. Platebni karta Mastercard napsal:

  Dobry den,chci se zeptat, mam propojenou platebni kartu s paypal a prisla mi castka 500 kč. když nemam bankovní účet a mam pouze platebni kartu, mohu nejak poslat ty penize z paypal na kartu?

  • Ján Michalička napsal:

   Pokud vím, tak přes PayPal se dá zasílat platba jenom jinému PayPal uživateli na jeho PayPal účet nebo vybírat na vlastní bankovní účet. Zaslat peníze přímo z PayPal někomu na platební kartu se podle mých informací nedá.

 19. Poplatky napsal:

  Dobrý den, měla bych dotaz, kde se dozvím konkrétní poplatky PayPallu?

  V případě, že by mi z USA přišel malý obnos peněz do 10 USD? Kolik se mi strhnout poplatky? A strhne se mi pak ještě něco z převodu na český účet banky? Děkuji B.

 20. zrušení účtu paypal napsal:

  Dobrý den, mohl byste mi sdělit postup zrušení účtu u Paypal? Kdy si mám převést zůstatek na náš účet? Před zrušením nebo až po zrušení?
  Děkuji IS

  • Ján Michalička napsal:

   Nepracuji pro PayPal, proto své kroky konzultujte s podporou v PayPalu.

   Postup zrušení PayPal účtu se nachází na jejich stránkách, konkrétně ZDE. Určitě si všechny peníze vyberte před zrušením účtu. Po zrušení se PayPal účet už nedá obnovit (víz. oficiální nápověda PayPal).

 21. Jaký typ účtu zvolit? napsal:

  Potřebovala bych poradit se založením PayPal účtu pro příjem peněz z fotobank (hlavně ze zahraničí, většina je z USA). Nepředpokládám, že budu mít nějak vysoké příjmy, nejsem OSVČ (kdybych dosáhla zdanitelné částky, budu danit podle autorského zákona jako příjmy z umělecké činnosti), pravděpodobně nebudu účet využívat k nakupování, ale jenom k příjmu plateb.
  Nevím jestli mi bude stačit Personal account , nebo mám založit ten Premier account, když je to údajně pro OSVČ, což nejsem. Ale u Personal account je zase uvedené, že nejde přijímat platby kreditními kartami z webu. Nechápu co to v praxi znamená.
  Taky se nemůžu zorientovat v těch limitech a co z nich plyne. Jsou ty limity pro příjem nebo pro odesílání nebo obojí?
  V jaké měně mám účet založit, když mi tam budou chodit asi hlavně dolary a občas eura? Nebo na měně nezáleží?
  Co když budu někdy v budoucnu potřebovat změnit typ účtu? Jde to, nebo se musí složitě zakládat nový?

  • Ján Michalička napsal:

   Nepracuji pro PayPal. Podmínky si nastudujte na jejich oficiálním webu.

   Myslím, že typ účtu je možné na požádání dodatečným ověřením změnit na vyšší stupeň.
   Na měně nezáleží. PayPal podporuje různé měny.

   Ohledně daní doporučuji využít služby daňového poradce.

 22. Co dělat když nedorazí peníze na PayPal, napsal:

  Co dělat když nedorazí peníze na PayPal, poslané přes Unicreditbank. V bance mi řekli že peníze dorazili na jejich účet, ale na můj účet PayPal nedorazili. pak asi po 4 dnech jsem dal platbu reklamovat s tím že mi tam připsali moje jméno.

  • Ján Michalička napsal:

   Tento způsob nabíjení PayPal účtu jsem nikdy netestoval. Neumím proto odpovědět. Nejlepší bude se obrátit přímo na PayPal podporu.

 23. Security - ochrana plateb na PayPal napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, platila jsem objednané zboží kreditní kartou přes PayPal, ale nepřišlo mi a firma, která mi měla zboží zaslat, je zřejmě podvodná. V záložce Security jsem četla, že platby uskutečněné přes PayPal jsou chráněny i pro případ, že zboží nedorazí, nebo dorazí neúplné. Stačí jen doložit platbu a PayPal se postará o to, aby byly vráceny peníze. Můžete mi poradit, co pro to mám udělat? Děkuji. Potřebovala bych nějaký kontakt na někoho v Česku, kdo by mi to pomohl vyřídit. Díky

  • Ján Michalička napsal:

   O reklamaci musíte zažádat přímo na stránce PayPal.com v sekci Resolution Center. Pokud si dobře pamatuji, máte na to 60 dnů od zaplacení.

 24. Druh účtu na paypal napsal:

  Dobrý den,
  založila jsem si účet na paypal, chtěla jsem „personal“, ale objevil se mi „premier“, lze to nějak změnit? Ke všemu jim nefungují stránky „fees“, takže já ani nevím, zda je tento účet zpoplatněn.
  Díky Dáša

  • Ján Michalička napsal:

   Ohledně změny typu účtu se obraťte přímo na PayPal Support. Pokud vím, tak na PayPal se neplatí žádné měsíční poplatky. Platí se poplatky z provedených transakcí. Takže poplatky se strhnou procentuálně, až na PayPal účtu budete vykazovat nějakou aktivitu.

 25. číslo PP účtu napsal:

  dobrý den, potřebovala bych radu. PP účet již mám založený a verifikovaný, též je propojený s mým bankovním účtem. Po objednání ze zahraničního eshopu mi zboží nedorazilo a po domluvě s prodejcem mi nabídl vrácení peněz, které pošle na můj PP. Potřebuje ale „číslo účtu“? mého PP k zaslání peněz, kde tyto informace na svém účtu naleznu? Předem děkuji

  • Ján Michalička napsal:

   Doporučuji se obracet přímo na PayPal. Nepracuji pro PayPal. Podle mých znalostí PayPal nemá žádné „číslo“ účtu. Jako identifikátor účtu slouží email adresa, která je k účtu přiřazena. Pravděpodobně ta, se kterou jste si účet vytvořila.

 26. Foton napsal:

  Vím, že když si neověřím platební kartu, nemohu posílat peníze na jiný PP účet. Platí totéž o přijímání peněz od někoho jiného?

 27. měna PP účtu napsal:

  Dobrý den, mám jenom dotaz. Pokud mám vedený účet u PP v USD a v CZK může mi být doručena platba na můj PP i v EUR? Děkuji a přeji hezký den. Rudolf

  • Ján Michalička napsal:

   Pokud si pamatuji, tak při obdržení částky v jiné měně, než je aktuálně používaná se otevře automaticky PP účet i pro tu měnu. Ale mohlo se to už mezitím změnit.

 28. Adriana napsal:

  Dobry den mam problem mela jsem zalozeny ucet jen kvuli zajemci na inzerat kocarku. Je ze zahranici. Neznam paypal a neozval se 3dny tak jsem nechala uzavrit paypal vcera dopoledne. Vecer mi prisel mail ze na me bylo poslano tolik penez i na prepravu. A ucet uz se nejde prihlasit co ted?

 29. Zuzana napsal:

  Dobrý den, prosím, poradil byste mi, jaký typ Paypal účtu zvolit, pokud budu PayPal využívat výhradně jen pro příjem odměn (výplaty) za práci na netu? Personal nebo Premier? Chtěla bych pak následně těch pár korun převést na běžný bankovní účet. Musím mít ověřeno vše? číslo karty, bank. účtu i adresy? Děkuji předem za odpověď, máte přínosné stránky.

  • Ján Michalička napsal:

   Asi Personal. Pro výplatu je určitě nutné ověřit bankovní účet. Ostatní podle potřeby. 🙂

 30. Karel napsal:

  Dobrý den.Chci si založit Personal účet u PayPal.Nemám možnost platbu přes internetbanking .Mám debetní kartu a lze s ní nabít účet PayPal přes bankomat CS?

  • Ján Michalička napsal:

   Údaje o debetní platební kartě zadáte přímo do svého účtu PayPal, ověříte kartu, a při další platbě přes PayPal si PayPal částku automaticky bude strhávat z karty. Je to pohodlnější způsob, než si účet dobíjet bankovním převodem.

 31. Iveta napsal:

  Dobrý den,
  prosím o radu, u 4 bodu založení paypal : Link a Card , vyplnila jsem vše do kolonek ( Jméno karty (Visa ) , číslo, expiration, CSC a stále mi to píše : This card is not accepted. Please use a different card. Nevíte kde jsem udělala chybu ? Děkuji.

 32. Dobrý den, v měsíci leden 2017 mi přicházejí od Pay Pal Support emaily „Naléhavé“.Píší mne , že můj účet byl zablokován s podezřeloubaktivitou na mém účtu. Jakmile si „aktualizuji“ informace o účtu, (jak mne stále vybízejí), budou se snažit znovu ověřit má data a uzavření mého účtu tak zrušit. Když na šablonu „Aktualizovat“odkliknu, musím vyplnit své iniciály, adresu a číslo mé kreditní karty. A to se mi nechce, z důvodu mé bezpečnosti. Nevzpomínám si, že jsem v poslední době platila přes PayPal. Proto Vás prosím o pomoc. Je možné osobně nebo telefonicky (jako je to možné např. s operátorem ČS) tuto mně nepříjemnou záležitost ( „naléhavých“emailů je asi 8)vyřídit? Je pro mne bezpečné jim vyplnit všechny požadavky, včetně čísla karty? Píšou, že zablokování mého účtu bude tak vyřízeno a znovu obnoveno během 3 minut. Děkuji Vám za vysvětlení, nebo pomoci poslat kontakt na operátora Pay pal. Děkuji Taťjana Sitenská

  • Ján Michalička napsal:

   To, co popisujete vypadá jako typický příklad podvodného emailu sloužícího na vylákání údajů od vás za účelem zneužití vaší platební karty. Osobně doporučuji se obrátit na nějakou IT počítačovou firmu, aby tyto emaily zkontrolovala, zda jsou legitimní, ale osobně si myslím, že to bude podvrh, který je jenom tváří jako oficiální email.

  • Miloš napsal:

   Dobrý večer,
   v žádném případě nic nevyplňujte,já jsem to udělal a zmizelo mi z účtu přes 1500kč:-(,je to podvodný mail!!!.Na Pay Pal jsem tedy musel kartu zrušit, protože jsem ji nechal bankou zablokovat a rad bych si zadal novou platební kartu a nějak mi to nejde.

 33. Mir. Kam napsal:

  Dobry den,chci prodat nejake pristroje pres ebay,jde o veci nad 1000€.
  Platbu bych rad pres PayPal,ucet mam,ale kdyz tam zadam kartu (MasterCard novou a aktivni) ani po avizovane dobe 24hod se na uctu PayPal neobevi „aktivita“ s kodem pro potvrzeni.
  Poradite prosim? Da se zde v cesku nekam na pobocku PayPal zavolat? Nebobo to resit u KB,kde je karta vydana?
  Dekuji predem.

 34. světlana bergerová napsal:

  Dobrý den chci prodat mobil do Anglie a nemám paypal účet,když založím stojí to nějaké peníze a kam vůbec peníze od kupujícího přijdou?Nemusím se bát že přijdu o veškeré peníze z mého účtu?Prosím o postup.děkuji

  • Ján Michalička napsal:

   Peníze zaslané od kupujícího přes PayPal účet dorazí na PayPal účet prodávajícího odkud ji je prodávající může nechat poslat do své banky. Při nákupu se zobrazí přesná suma, která se zasílá, nebo která bude stržena z platební karty. Pokud se zobrazenými údaji nebudete souhlasit a platbu nepotvrdíte, tak se nic neodešle.

 35. Jaroslava napsal:

  Dobrý den.Můj dotaz je že mám učet u paypal ale mám ho jen na to že mi na něj chodí peníze z různích dotazníku jako globaltest market.dá se přidat na paypal ještě jedna emailová adresa jiná mého manžela aby nám ty peníze chodily na jeden učet?To znamena aby na paypalu byly dvě emailové adresy jiné?Už sem psala na suport ohledně toho ale nějak sem to nepochopila jestli to jde nebo ne.Odepsaly mně toto.Děkuji za odpověd.

  Hello Štěpán,
  Thank you for contacting us. To complete the redemption process, the Reward Zone requires a physical address for verification purposes. If this is your first order, the address information will be blank. All following orders will give you the option to change the address, if you choose.

  E-certificates are e-mailed to the email address listed in your shipping/address details at the time your order is placed. If you choose a PayPal deposit, the funds are deposited to your PayPal account associated to the email address listed in your order details. If you choose to have money donated to a charity, all orders are collected and deposited to the charity of your choice.

  Please use the following instructions to enter your address and complete your order through the Reward Zone:

  1) After shopping the Reward Zone and adding the item/items you want to redeem your points for to your cart. Select the REDEEM button.

  2) You may change Quantity if necessary and then Select the REDEEM button

  3) SELECT the USE THIS ADDRESS button, if there is an address listed. You may also EDIT your details if necessary. After choosing to EDIT, you can now add an alternate email address, if your PayPal email address is different than the email address listed in your survey account SELECT CREATE NEW ADDRESS or DELIVERY ADDRESS if this is you first time ordering. You can now add an alternate email address, if your PayPal email address is different than the email address listed in your survey account

  4) CONFIRM the order information, as listed and complete the redemption by entering your account password

  If you need any additional assistance, please do not hesitate to let us know.

  Kind Regards,

  Program Support Team

  • Ján Michalička napsal:

   Jeden PayPal účet může více různých emailových adres, ale daná adresa nesmí být použita u jiného PayPal účtu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..