Nástěnka

Všechny zde uvedené informace a návody vznikly mezi roky 2011-2013 a jejich platnost je z daného období. Na webu se vše rychle posouvá kupředu. Dizajn a funkce externích webů se mění v čase, takže něco může vypadat podobně, něco už neexistuje a něco funguje již jinak. Doporučujeme proto si udělat vlastní průzkum aktuálního stavu než informace zde uvedené použijete v praxi.

Na začátek doporučujeme postupy dodržovat, a až budete zkušenější, můžete začít dělat úpravy dle Vaších potřeb.

Jako první krok je důležité identifikovat, v jaké oblasti chcete začít podnikat. Nemusíte se trefit hned napoprvé. Trvalo nám 2 roky zkoušení různých nápadů, zdokonalování se, až jsme zjistili, v čem jsme nejlepší, čemu se máme věnovat nejvíce.

Abyste tento čas zkrátili, děláme pro zákazníky koučink přes Skype, kde Vám pomůžete rychleji identifikovat, v čem jste dobří, jaké znalosti můžete proměnit na podnikání.

Pokud chcete, abych Vám vytvořil webové stránky zdarma, přečtěte si tento příspěvek.

Návody jsou uspořádány v pořadí, ve které byste si je měli nastudovat. Dejte si závazek, že se podíváte každý den alespoň na jeden návod a uděláte těch několik kroků, které se tam naučíte. Jenom tak se Vaše internetové podnikání začne hýbat kupředu.

Aktuálně se můžete podívat na následující návody…

Podívejte se na záznam z přednášky Jak vytvořit milionové podnikání pro získání představy, jak se tvoří Publikum, Prodejní kanály a generuje zisk z podnikání.

Vše o podnikání:

Jak vytvářet web stránky:

Pokud jsem Vám web stránky už připravil, můžete tuto sekci přeskočit.

Jak psát články na web:

Jak vytvářet videa a vysílat přednášky:

Propagace a marketing:

Jak prodávat a vyřizovat objednávky:

Bonusová videa:

Tipy a triky:

Komentáře nejsou povoleny.