Tipy a triky

 • Jak zaplatit za reklamu 180 Kč a vydělat 4000 Kč
  V tomto návodu se podíváme na to, kde jsme si objednali reklamu za 180 Kč a vydělali 4000 Kč a navíc jsme získali 10 potencionálních zákazníků.
 • Jak dva články na blogu přinesly objednávky za 3000 Kč
  V tomto návodu se podíváme na to, na který veřejný blog jsme zveřejnili články, které jsme původně napsali pro osobní blog, a přinesly nám objednávky za 3 000 Kč.
 • Jak jsme z vyhledávačů získali zdarma 14 nových zákazníků
  V tomto návodu se podíváme na to, proč je důležité psát články optimalizované pro vyhledávače a díky článkům získat zákazníky pro vaše produkty a služby.
 • Facebook odběry – na co jsou dobré a jak je aktivovat
  V tomto návodu se podíváme na to, jak se můžete více zviditelnit na Facebooku tím, že si aktivujete Facebook odběry (Subscribe button). Když děláte marketing, tak chcete, aby se o vás co nejrychleji dozvědělo co nejvíce lidí. Aby dostávali pravidelně informace od vás. Facebook může být jednou z forem, jak to dělat. Problém je, že Facebook má ...
 • Lídři internetového marketingu, které se vyplatí sledovat
  V tomto článku se podíváme na to, od jakých lídrů internetového marketingu a osobního rozvoje se učíme a aplikujeme jejich znalosti v našem podnikání.
 • Jak rychle nastartovat email marketing přes kontakty, které již máte
  V tomto návodu se podíváme na to, jak můžete začít budovat vztahy s potencionálními zákazníky s kontakty, které jste získali v minulosti. Můžete proměnit vizitky, nebo adresář z emailového klienta svůj první autopilot pro podporu prodeje.
 • Jak v Google Analytics zjistit, co zajímá návštěvníky webu
  V tomto návodu se podíváme na to, jak můžete díky statistikám WordPress.com Stats a Google Analytics zjistit, co nejvíce zajímá návštěvníky vašeho webu a jak tyto údaje využít pro další rozvoj webu a propagaci.
 • Základní tipy pro přípravu prezentace v aplikaci PowerPoint
  V tomto návodu se podíváme na to, jak si můžete rychle najít grafickou šablonu pro vaši prezentaci v PowerPoint, jaké zásady použít při přípravě prezentace a jak prezentaci nahrát do videa.
 • Jak vytvořit zkracovač a maskovač odkazů na vlastním webu
  V tomto návodu se podíváme na to, jak si můžete jednoduše z vlastního webu vytvořit zkracovač a maskovač odkazů na jiné weby a navíc získat přehled o tom, jak často jsou zkrácené odkazy používány, kde a kdy.
 • Jak nainstalovat a otestovat Skype, zda funguje
  V tomto videu se podíváme na to, jak nainstalovat Skype, vytvořit nového uživatele a otestovat, zda správně funguje mikrofon a reproduktory, co je nejčastější problém, se kterým se setkáváme při našem koučinku přes internet. Skype je asi nejznámější program na telefonování přes internet. Stáhnout si ho můžete na této stránce. Po spuštění si přidejte uživatele „echo123„, zavolejte mu ...
 • Jak zjistit seznam lidí, kteří se přihlásili na odběr článků emailem
  V tomto návodu se podíváme na to, jak zjistíte, kdo se přihlásil na odběr článků z vašeho webu emailem pomocí služby Google Feedburner. Pokud ještě nemáte formulář na automatizovaný odběr článků emailem, můžete si jej přidat pomocí návodu: Automatizovaný odběr nových článků na email Automatizovaný odběr článků emailem funguje přes službu Google Feedburner, do které se musíte ...
 • Základní tipy a triky pro úpravu obrázků ve Wordu
  V tomto návodu se podíváme na to, jak vložit a upravit obrázky do Wordu při tvorbě vaší PDF knihy. Podíváme se na ořezávání a formátování v grafických programech Paint (Malování) a Pixlr.
 • Jak změnit fotku u komentáře přes Gravatar
  V tomto návodu se podíváme na to, jak si můžete zvolit, jaká fotka se bude zobrazovat u komentářů, které jste napsali na weby běžící na WordPressu. Vhodné, pokud se vám nelíbí různé automaticky generované příšery, které se tam běžně zobrazují.
 • Jak správně vkládat odkazy do článků
  V tomto návodu se podíváme na to, jak správně vkládat odkazy do článků a jak získat odkaz publikovaného článku, který bude fungovat i pro návštěvníky např. na Facebooku.

Komentáře nejsou povoleny.