Kouč přes internet

Koučování přes internet může být ideálním způsobem pro získání dalšího příjmu.

Každý z nás během života získává zkušenosti, znalosti a vždy existují lidé, kteří chtějí dosáhnout toho, čeho jste dosáhli vy. Koučování je ideální způsob, jak odevzdat své zkušenosti dále, pomoci lidem dosáhnout jejich cílů a vydělat si během toho peníze.

Jmenuji se Marie Michaličková a jako Kouč osobního rozvoje pracuji přes 2 roky a své zkušenosti s tím, jak rozběhnout koučování z pohodní svého domova přes internet jsem shrnula do internetového školení Kouč přes internet.

Pokud se ještě rozhodujete, zda je práce kouče pro vás vhodná, podívejte se na mé přednášky:

Pokud jste se už rozhodli nastartovat svoji kariéru kouče přes internet, objednejte si moje internetové školení Kouč přes internet:

Kouč přes internet
Nadstavbové školení určeno speciálně pro začínající kouče.
Balíček "Kouč přes internet" obsahuje:
  • 8x 60 minutové školení o koučování a propagaci přes internet
  • emailová poradna pro dodatečné dotazy ke školení
Bonusy při objednávce za plnou cenu:

Dnešní cena: 16000 Kč (vč. DPH) / €528.93 + DPH
Váš email*:

V těchto školeních se dozvíte praktické postupy krok-za-krokem, jak nastartovat své podnikání jako kouč přes internet a později i osobně.

Pokud máte další dotazy ohledně tohoto školení, kontaktujte mě ZDE.

Reference od koučů, kteří absolvovali školení Kouč přes internet:

Pavla Heřmanovská

Pavla Heřmanovská

Hledala jsem možnosti, jak se posunout dál ve svém podnikání v oblasti osobního rozvoje a  jak více pro svoji práci využívat internet.

Shodou postupných a náhodných okolností mě moje hledání přivedlo k manželům Michaličkovým a jejich  kurzu Kouč přes internet.

Jsem pozitivní člověk, takže jsem věděla, že mi jejich kurz „něco“ přinese a posune mě o krok dál. Předčil však všechny moje pozitivní očekávání a za 2 měsíce mi pomohl dostat se o míli dopředu.

Video školení jsou prakticky orientovaná a obsahují vše, co pro úspěšné podnikání kouče na internetu potřebuji. Nejen koučování, ale i propagaci a všechny další marketingové záležitosti.

Skype koučink s Maruškou mě vždy nakopl udělat další akční kroky, které bych sama bez kouče asi nebyla ochotná udělat, alespoň ne tak rychle.

Velice oceňuji bonusy, které jsem od Michaličkových ke kurzu dostala.

Pro mne obrovský  dar, za který moc děkuji, je test talentů. Odpověděl mi na otázky, kde je moje místo v životě a jak je důležité s mými silnými stránkami pracovat.

Jako  neocenitelný přínos pro mne vnímám pomoc s nastavením a úpravou webových stránek od pana Janka. Obdivuji jeho pracovitost a přístup dělat pro klienta maximum a vždy něco navíc. Navíc jsem získala doživotní přístup ke stovce jeho  video návodů, které jsou detailně propracované a zároveň profesionální! Já jsem ještě před nedávnem měla k IT a internetu poněkud odstup, říkala jsem si, že je to super, ale ne pro mě. Jelikož mám teď návod na téměř vše, už vím, že je to i pro mě!

Odnáším si z kurzu nejen technické poznatky o koučování, o internetovém marketingu,  funkční webovou stránku, která mi už generuje moji databázi kontaktů, ale i potvrzení, že poctivá a systematická práce se vyplácí. Vím, že Michaličkovi opravdu pracují každý den a dávají nejen bonusy, ale především do své práce hodně ze své energie a svého srdce. Líbí se mi jejich přístup, že vše co se naučili oni, chtějí předat dalším lidem. Pomáhat lidem podnikat je velmi důležitá práce, obzvlášť v současné době. Internetové podnikání je v naší zemi v plenkách a velká příležitost do budoucna. Ve školách se neučí, a proto je neuvěřitelné, co Michaličkovi dělají.

Jsou mým vzorem nejen v internetovém podnikání, ale i v jejich postoji k podnikání samotnému, kdy dávají víc než přijímají. Tohle je podle mne zlaté pravidlo podnikání ve 21.století a jsem ráda, že v České republice existují lidé,  kteří ho aktivně praktikují. Jsou pro mne zdrojem inspirace a motivace do další práce.

Kurz Kouč přes internet doporučuji všem, kteří si  chtějí vytvořit ze svých znalostí smysluplnou práci a prolomit své bloky k internetovému podnikání.

Děkuji za vše!

Pavla Heřmanovská
www.PavlaHermanovska.cz


Desana Marmoni

Desana Marmoni

Aj ja, ako mnoho iných, som sa rozhodla zmeniť smer a cieľ svojej životnej cesty a nájsť prácu, ktorá by ma napĺňala pocitom šťastia a skutočne obohacovala môj život.

Priznám sa, že práca s ľuďmi ma odjakživa veľmi lákala, pretože verím, že v každom z nás drieme obrovský potenciál a dobro, len je občas potrebné prebudiť to silným zazvonením budíka.

Keďže je „Doba internetová“, lákala ma predstava, využiť internet – fenomén dneška – a začať pracovať s ľuďmi bez ohľadu na to, kde som práve ja a kde sú oni.A práve vtedy zapracoval zákon príťažlivosti a do môjho života prišla ponuka absolvovať kurz „Kouč cez internet“, ktorú som bez váhania prijala. Bola to odpoveď na moje želanie.

Celý kurz a spolupráca s manželmi Michaličkovými boli na vysokej profesionálnej úrovni, či už išlo o spoločné vzdelávanie v podobe webinárov alebo o rozhovory cez skype s pani Maruškou, ktorá veľmi trpezlivo počúvala a citlivo mi napomáhala urobiť prvé nesmelé kroky v mojej novej kariére. Pomohla mi pochopiť dôvody mojich doterajších životných skúseností a zvýšiť moje sebavedomie.

Nemenej dôležité boli pre mňa rady jej manžela Janka, ktorý mi veľmi pomohol s našimi webovými stránkami a musím sa priznať, že do dnešného dňa mi trpezlivo odpovedá na moje otázky a občas napráva to, čo pokazím.Som veľmi rada, že sú ľudia, ako pani Maruška a jej manžel Janko.

Ďakujem!
Želám im harmóniu v živote a veľa pracovných i osobných úspechov.

S úctou a vďakou

Desana
www.abc-mysleni.cz


Další reference od našich studentů najdete na stránce Reference ZDE.

Komentáře nejsou povoleny.