Nový prodej / výnos byl zaregistrován naším programem

V tomto návodu se podíváme na to, jaký email dostanete, když si vyděláte provizi doporučováním přes Affiliate program, který běží na systému Post Affiliate Pro.

Prosím k prohlížení tohoto obsahu. (Nebo se staňte členem ZDE!)
XZapomněli jste heslo?

Staňte se členem

V Affiliate programu AffilProgram.cz jsem registrován jako obchodník, ale také jako partner. Logicky vlastní produkty aktivně nepropaguji přes affiliate program, ale i tak se podařilo, že někteří lidé, kterých jsem do AffilProgramu doporučil, si zakoupili produkty a získal jsem jako partner provizi z prodeje.

Proto vám mohu ukázat, jak to bude vypadat, když si vyděláte provizi VY.

Když vámi doporučený zákazník nakoupí na eshopu, kde běží AffilProgram, tak dostanete ihned emailem notifikaci s názvem „Nový prodej / lead„. Prodej je jasný a „lead“ znamená, že jste doporučili nového člověka, který sice nenakoupil, ale např. se zaregistroval na webu, za co můžete mít také provizi.

Konkrétně na našich webech www.KoucMarie.cz a www.RelaxacniHudbaMP3.cz máte provizi za prodej produktů, pokud vámi doporučený člověk si něco zakoupí do 90 dní od posledního kliku na váš doporučovací odkaz.

A na webu www.KoucMarie.cz můžete také získat provizi za to, když se vámi doporučený člověk do 90 dní zaregistruje do členské sekce. Provize za přihlašování na přednášku aktuálně nejsou, ale často se stává, že se doporučený člověk zúčastní přednášky, a potom se zaregistruje také do členské sekce.

Pokud tedy doporučujete zájemce na přednášku a stihnou se také zaregistrovat jako členové do 90 dní, tak také získáte provizi.

Pokud vámi doporučený člověk si zakoupí nějaké produkty do 90 dní od posledního kliku na váš doporučovací odkaz, tak také získáváte provizi, ale ta je nejprve ve stavu Čekající na schválení. To znamená, že zákazník si zvolil způsob platby dobírkou nebo bankovním převodem. Provize bude tedy schválena až když zákazník nakoupí.

Prosím k prohlížení tohoto obsahu. (Nebo se staňte členem ZDE!)
XZapomněli jste heslo?

Staňte se členem

Tyto informace jsou platné v době zveřejnění článku a časem se mohou měnit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Affiliate Marketing se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..