Knihy, které musí mít ve své knihovně každý info-podnikatel

V tomto článku se podíváme na to, jaké knihy byste si určitě měli přečíst, pokud chcete podnikat na internetu. Potřebujete se naučit podnikatelskému myšlení a psychologii prodeje.

Je důležité se zaměřit na následující oblasti…

Rozvoj podnikatelského myšlení

Timothy Ferriss - Čtyrhodinový pracovní týden

Timothy Ferriss - Čtyrhodinový pracovní týden

Timothy Ferriss – Čtyrhodinový pracovní týden

Inspirativní kniha, jak vytvořit internetové podnikání, najít levnou pracovní silu, která se bude starat o běh vaší firmy, všechno automatizovat a žít kdekoliv na světě. Někteří lidé říkají, že Timova pravidla není možné uskutečnit, ale mohu potvrdit, že mnohé ze zde uvedených principů je opravdu možné využívat.

John Vanhara - Podnikání v USA

John Vanhara - Podnikání v USA

John Vanhara – Podnikání v USA

Kniha plná praktických informací o tom, jak funguje podnikání v USA, ale také jak zaujmout správný postoj podnikatel. Dozvíte se zde, jaké vlastnosti musí podnikatel splňovat, proč je důležité své nápady se pokusit realizovat i v malém, testovat, kdy až vyhledat investora a že svět je plný příležitostí, které čekají, až je uskutečníte.

Psychologie prodeje

Robert B. Cialdini - Zbraně vlivu

Robert B. Cialdini - Zbraně vlivu

Robert B. Cialdini – Zbraně vlivu

Dá se říci, že tato kniha je povinní četba pro každého, kdo se chce dozvědět, co a proč lidi motivuje, aby si kupovali produkty a služby. Podložené psychologickým výzkumem a popsáno na mnohých případech, které se opravdu stali. Některé pasáže nejsou úplně orientovány na marketingovou psychologii, ale našel jsem zde mnoho inspirace.

Dan Ariely - Jak drahé je zdarma

Dan Ariely - Jak drahé je zdarma

Dan Ariely – Jak drahé je zdarma

Podnetná kniha, které ukazuje, jak se dá plně využít forma dávání zdarma (výrobků nebo služeb), pro získání placených zákazníků. V dnešní vysoce konkurenční době potřebujete vašim potencionálním klientům poskytnout ochutnávku vašich produktů nebo služeb zdarma, abyste rychleji vytvořili vztah důvěry a později získali stálého zákazníka. V této kniha najdete výsledky psychologických výzkumů z praxe. Nechte se inspirovat.

Existuje samozřejmě mnoho dalších knih, ale tyto považuji za základ.

Pokud máte nějaké další tipy, napište mi do komentáře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..